wtorek, 18 maja 2010

Blog otwiera swoje podwoje

Jeśli macie pytania i uwagi, prośby i petycje dotyczące cyklu powieściowego "Północna Droga" - zapraszamy serdecznie. Wszelkie ożywione dyskusje dotyczące fabuły, konkretnych postaci (Szczura, Szczura!) czy konstrukcji mile widziane, Autorka zresztą spotyka się z nimi wielokrotnie podczas spotkań i pojawiają się już pierwsze pomysły jak - poza śladami recepcji i podróży Eli Cherezińskiej - opowiedzieć o tym na blogu. Blog otwiera swoje podwoje i chętnie sam się uzupełni o uwagi czytelników.

Tymczasem, pierwsze pytanie. Po lekturze tych powieści uległyśmy potrzebie odnalezienia swoich "odtwórców" Sigrun, Regina, Einara, Halderd czy Szczury... Jesteśmy ciekawe, jak wy sobie ich wyobrażacie. Przypominają Wam znanych aktorów a może przechodniów na ulicy? Jak wyglądają Wasi bohaterowie "Północnej Drogi"?

Czekamy na pomysły.

Ps. Poznań (absolutnie) zdobyty, przed nami Wrocław. Relacje wkrótce :)

1 komentarz:

  1. Dzieki za Poznan, bylo super!
    Co do aktorow... Einar to moj ulubiony bohater, na poczatku pojechalam po swoich upodobaniach i widzialam Clive'a Owena, ale teraz dalam sie przekonac, ze to musialby byc uroda mniej oczywista ;), taki Edward Norton na przyklad. No a soundtrack do opowiesci o Einarze to koniecznie Hallelujah Leonarda Cohena. Co Wy na to?

    OdpowiedzUsuń